Niecodzienny gość :)

Przedszkole „Słoneczko” w Somiance odwiedził pewien nieznajomy. Nie był to gość, którego można spotkać codziennie. Gościem naszych przedszkolaków był dziennikarz, wydawca wiadomości RADIA ZET, który przeprowadził wywiad z Koordynatorem Projektu , Paniami przedszkolankami oraz przedszkolakami- najważniejszymi osobami, które udzieliły wywiadu.


Dzieciaki nie wstydziły się odpowiadać na pytania zadawane przez Pana Filipa, a wręcz przeciwnie same zadawały mnóstwo pytań. Zapytany przez Nas dlaczego akurat Nasze przedszkole, Nasz projekt „Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka” , jak Nas znalazł? odpowiedział: „Szukałem informacji na temat przedszkoli współfinansowanych przez Unię Europejską w internecie i trafiłem na Wasze przedszkole, które bardzo mi się spodobało. Postanowiłem, że przyjadę zrobię o Waszym przedszkolu reportaż i oto jestem.”
Tak więc zapraszamy wszystkich słuchaczy Radia ZET i nie tylko do wysłuchania audycji , którą można będzie usłyszeć 18 maja 2013 (sobota) , po wiadomościach o 10.00 i 19 maja 2013 (niedziela) o 10.55 w Radio ZET.

Comments are closed.