Wakacje czas zacząć…

Dnia 28 czerwca 2013r. nasze dzieciaki – SUPER PRZEDSZKOLAKI z przedszkoli „Słoneczko” w Somiance i „Biały Miś” w Nowych Wypychach ostatni już raz zaprezentowały się artystycznie przed wakacjami. W taki właśnie sposób „pomachały” na do widzenia paniom, kolegom, zabawkom, zasadom a przywitały wolny, radosny i przez wielu oczekiwany okres wakacji. Nasze maluchy z płaczliwych, wstydliwych i bardzo skrytych przeobraziły się w przebojowe, otwarte, radosne i chętne do poznawania świata Przedszkolaki, które z powodzeniem w przyszłości zawojują świat. I taki widok, takie zmiany nadają sens pracy z dziećmi, a końcowy efekt jest wyjątkowych prezentem.

Takie zachowanie i postępy należy nagrodzić. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki, a po części oficjalnej była słodka niespodzianka – tort w kształcie książki, który zwiastował to co czeka dzieciaki w kolejnym już roku szkolnym.

Starszakom, którzy rozpoczną nowy etap edukacji, życzymy sukcesów w zgłębianiu wiedzy, a maluchom, którzy w kolejnym roku będą kształtować swoje umiejętności jako Super Przedszkolaki mówimy do zobaczenia, odpocznijcie, zatęsknijcie, wracajcie.

Uczestnikami w projekcie są nie tylko przedszkolaki ale również ich rodzice. Wspólnie przeszli edukacyjną drogę i tak jak super przedszkolaki zaprezentowali się na koniec. Mini teatrzyki przygotowane i wystawione przez rodziców przejdą do historii. „Ballada o uprzejmym rycerzu” i „Spotkanie żabek z żuczkiem” w wykonaniu mamy i taty to dla dziecka nie tylko miła niespodzianka ale także świetny dowód, że każdy może stać się choć na chwilę dzieckiem. Przedszkolaki oraz zaproszeni goście byli zafascynowani występem, śmiechu było co niemiara, a rodzice zdali egzamin na 6.

Przedszkole “Słoneczko” Gr. I

Przedszkole “Słoneczko” Gr. II

Przedszkole “Biały Miś”

Comments are closed.