Kadra

Kadra przedszkoli “Słoneczko” i “Biały Miś”

NASI NAUCZYCIELE


Wychowawcy grupy I – przedszkole “Słoneczko”


 

Dorota Kuchta


Nauczyciel kontraktowy przedszkola. Absolwent Wyższej Szkoły Humanistycznej im.A.Gieysztora w Pułtusku. Ukończyła kurs instruktażowy na kierowników wycieczek i imprez szkolnych. W zawodzie nauczyciela pracuje piąty rok. Wychowawca dzieciaków w wieku od 3 do 5 lat.

W wolnych chwilach lubi czytać książki, szczególnie interesuje się psychologią dziecięcą. Uwielbia spędzać czas z rodziną i spotykać się z przyjaciółmi. Mama dwójki dzieci – Bartusia i Michalinki. 

Jolanta Wykowska


Ukończyła studia pierwszego stopnia w Wyższej Szkole im.P.Włodkowica w Płocku filia w Wyszkowie na kierunku Pedagogika o specjalności – Edukacja Wczesnoszkolna, Nauczanie Zintegrowane oraz Edukacja Przedszkolna z tytułem zawodowym licencjat. Wychowawca dzieciaków w wieku od 3 do 5 lat.

W wolnych chwilach lubi czytać książki, słuchać muzyki. Uwielbia spędzać czas z rodziną i spotykać się z przyjaciółmi. Mama dwójki dzieci – Piotrusia i Julci.Wychowawcy grupy II przedszkole “Słoneczko” 

Iwona Chrostowska

Ukończyła studia pierwszego stopnia w Wyższej Szkole im.P.Włodkowica w Płocku filia w Wyszkowie na kierunku Pedagogika o specjalności ? Edukacja Wczesnoszkolna, Nauczanie Zintegrowane oraz Edukacja Przedszkolna z tytułem zawodowym licencjat. W roku ubiegłym pracowała z dziećmi, jako nauczyciel przedszkola w Ośrodku Przedszkolny Fundacji Komeńskiego w Somiance. Wychowawca dzieciaków w wieku od 3 do 5 lat.

W wolnych chwilach lubi czytać książki, wypoczywa słuchając muzyki, szczególnie interesuje się psychologią dziecięcą.Od niedawna mama Piotrusia.

 

  

Sylwia Pachulska


Ukończyła studia drugiego stopnia na wydziale pedagogicznym na kierunku Pedagogika Ogólna oraz studia podyplomowe w zakresie Edukacji Elementarnej (przedszkolna i wczesnoszkolna) z terapią pedagogiczną w Wyższej Szkole Humanistycznej im.A.Gieysztora Pułtusku. Wychowawca dzieciaków w wieku od 3 do 5 lat.

W wolnych chwilach lubi czytać poezję, szczególnie K.C.Norwida i Z.Herberta. Prywatnie mama dwójki chłopców Stasia i Karolka.

 Wychowawcy grupy I –  przedszkole

“Biały Miś”Agnieszka Milczarczyk


Ukończyła studia drugiego stopnia na wydziale pedagogicznym na kierunku Edukacja elementarna (przedszkolna i wczesnoszkolna) w Wyższej Szkole Humanistycznej im.A.Gieysztora Pułtusku. W zawodzie nauczyciela pracuje piąty rok. Wychowawca dzieciaków w wieku od 3 do 5 lat.Natalia Archacka


Ukończyła studia pierwszego stopnia na Akademii Humanistycznej im.A.Gieysztora w Pułtusku na kierunku Pedagogika o specjalności – Edukacja Wczesnoszkolna, Przedszkolna oraz terapia pedagogiczna z tytułem zawodowym licencjat. Kontynuuje studia drugiego stopnia w tym samym kierunku. Ukończyła kurs wychowawcy kolonijnego .Wychowawca dzieciaków w wieku od 3 do 5 lat.

W wolnych chwilach lubi spędzać czas na świeżym powietrzu , czytać książki dotyczące psychologii dziecka .